Samsung wystartował z kolejną interesującą promocją dla swoich użytkowników. Postanowił on rozdać kody do serwisów VoD, czyli wideo na żądanie. Wśród nich znajduje się między innymi platforma HBO Go.

HBO Go dla użytkowników Samsunga

Wzięcie udziału w promocji jest bardzo proste. Należy zaopatrzyć się w aplikację Samsung Members, jeśli takowej nie mamy, a następnie kliknąć w baner promocyjny. Otrzymamy kod do jednego z serwisów VoD aktywujący usługę na okres 30 dni lub nawet 6 miesięcy. Należy jednak pamiętać, że pula kuponów jest ograniczona i będą one przyznawane w następującej kolejności: HBO GO, Onet VOD, Filmbox Live, Player, ELEVEN SPORTS.

Zobacz też: Xiaomi prawie jak iPhone

Warto podkreślić, że promocja została przygotowana tylko dla odpowiednich modeli smartfonów Samsung. Ich lista prezentuje się tak: Galaxy A3 (2017), Galaxy A5 (2017), Galaxy J3 (2017), Galaxy J5 (2017), Galaxy Note 4, Galaxy Note 8, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy S8,  Galaxy S8+.

Liczba kuponów jest ograniczona, więc lepiej się pospieszyć i czym prędzej odebrać swój!

źródło; Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.