samsung promocja hbo go za darmo

Masz Samsunga? Możesz dostać HBO Go za darmo!

Aplikacje

Samsung wystartował z kolejną interesującą promocją dla swoich użytkowników. Postanowił on rozdać kody do serwisów VoD, czyli wideo na żądanie. Wśród nich znajduje się między innymi platforma HBO Go.

HBO Go dla użytkowników Samsunga

Wzięcie udziału w promocji jest bardzo proste. Należy zaopatrzyć się w aplikację Samsung Members, jeśli takowej nie mamy, a następnie kliknąć w baner promocyjny. Otrzymamy kod do jednego z serwisów VoD aktywujący usługę na okres 30 dni lub nawet 6 miesięcy. Należy jednak pamiętać, że pula kuponów jest ograniczona i będą one przyznawane w następującej kolejności: HBO GO, Onet VOD, Filmbox Live, Player, ELEVEN SPORTS.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Xiaomi prawie jak iPhone

Warto podkreślić, że promocja została przygotowana tylko dla odpowiednich modeli smartfonów Samsung. Ich lista prezentuje się tak: Galaxy A3 (2017), Galaxy A5 (2017), Galaxy J3 (2017), Galaxy J5 (2017), Galaxy Note 4, Galaxy Note 8, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy S8,  Galaxy S8+.

Liczba kuponów jest ograniczona, więc lepiej się pospieszyć i czym prędzej odebrać swój!

źródło; Samsung


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x