Arnova 97 G4 budżetowym tabletem od Archosa

Newsy

Archos Arnova 97 G4 tablet

Najwidoczniej Archos, oprócz dołożenia kilku urządzeń do taniej linii Titanium, zdecydował poszerzyć swoją ofertę o tablet budżetowy, który pojawił się na oficjalnej stronie Arnovy.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Ta firma ma upodobanie do wstawiania wielkości ekranu w nazwie produktu. Nie inaczej jest w tym wypadku, bowiem znajdziemy w nim 9,7-calowy ekran o, jak na tę wielkość wyświetlacza, nieco niskiej rozdzielczości wynoszącej 1024×768. Oprócz tego zastosowano w nim układ SoC Rockchip RK3066, co oznacza, że w środku będzie dwurdzeniowy procesor Cortex-A9 o taktowaniu 1,6 GHz wspierany przez 1 GB RAM oraz czterordzeniowy układ graficzny Mali 400. Dla użytkownika udostępniono 8 GB pamięci wewnętrznej rozszerzalnej do 32 GB przez kartę SD. Dodatkowo zamontowano dwie kamery: tylną i przednią o takiej samej matrycy wynoszącej 2MPx. Brakuje łączności przez bluetooth, jednak to się zdarza w przypadku budżetowych tabletów. Urządzenie można podpiąć do monitora lub telewizora za pomocą wejścia Mini HDMI. Całość ma działać na Androidzie 4.1.

Niestety, do tej pory nieznana jest ani cena, ani w jakich państwach będzie można kupić Arnovę 97 G4.

źródło: androidauthority.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x