HTC One to smartfon, który pretenduje do miana najciekawszego urządzenia tego roku. Dla wielu traci on na atrakcyjności przez odrobinę zbyt duże wymiary, a na rynku coraz wyraźniej zaznacza się grupa odbiorców czekających na smartfony wysokiej klasy o bardziej kompaktowych rozmiarach.

Wygląda na to, że nadchodzący HTC M4 może okazać się dla nich idealnym wyborem. Informacje o tym urządzeniu krążą w Sieci już od jakiegoś czasu, lecz dziś dołączyła do nich kolejna interesująca wiadomość. Otóż model ten poza takimi elementami jak Sense 5, czy też przednie głośniki BoomSound, ma odziedziczyć po HTC One również metalową obudowę. Jeżeli producent zastosował by przy tym wysokiej klasy podzespoły i dobry ekran w rozmiarze 4,3″ i rozdzielczości 720p, to M4 stałby się jednym z ciekawszych smartfonów na rynku.

HTC ma zamiar rozpocząć sprzedaż tego modelu już w czerwcu i spodziewa się, że do końca drugiego kwartału wypuści na rynek ponad 700 tysięcy egzemplarzy urządzenia. Skusilibyście się na dołączenie do grona jego nabywców?

 

źródło: pocketnow.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski