Huawei A199 z czterema rdzeniami i ekranem 5″ zaprezentowany

Newsy

Wiele interesujących urządzeń, które trafiły w ostatnim czasie na rynek, została wyposażona w duże ekrany o przekątnej wynoszącej 5″ – wystarczy wspomnieć chociażby o Galaxy S4, czy też Xperia Z. Do tego grona postanowił też dołączyć chiński producent Huawei, prezentując dziś nowy model A199.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

W przeciwieństwie do konkurencji jego pięciocalowy wyświetlacz posiada „zaledwie” rozdzielczość 720p (1280×720), jednak pod jego maską znajdziemy mocny czterordzeniowy procesor, 2 GB RAM, baterię o pojemności 2150 mAh i aparat 8 MPx. Całością zarządza Android 4.1 Jelly Bean z autorską nakładką producenta. Model ten wejdzie do sprzedaży w Chinach, lecz wszystko wskazuje na to, że trafi on też do innych części świata pod nazwą Ascend G710.

 

źródło: engadget.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x