Xiaomi Valentino – nowy i tajemniczy z interesującym procesorem

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy

Xiaomi lubi zaskakiwać. Możemy myśleć, że producent już nic nowego w zanadrzu nie ma, by w ostateczności przekonać się, że są w planach nowe modele. Jednym z nich jest Xiaomi Valentino, który zostanie wyposażony w niezapowiedziany jeszcze procesor.

Xiaomi Valentino w GeekBench

W bazie danych GeekBench został dostrzeżony nowy model chińskiego producenta. Xiaomi Valentino został nawet przetestowany. Wygląda na to, że trafi on na średnią półkę cenową. Co więcej, smartfon ten wyposażono w 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 638, który nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany. Na pokładzie Valentino znajduje się także 6 GB RAM oraz Android 8.1 Oreo.

xiaomi Valentino geekbench test

Widzimy, że Xiaomi Valentino w teście wielu rdzeni uzyskał wynik 5440 punktów, natomiast rezultat wydajności dla jednego rdzenia wynosi 1485 punktów. Takie wartości pozwalają sądzić, że Valentino zadowoli w trakcie codziennych czynności wykonywanych na smartfonie.

Zobacz też: Ważna informacja dla Twitterowiczów

Kiedy nastąpi jego oficjalna zapowiedź i co jeszcze skrywa pod obudową, pozostaje na razie owiane tajemnicą. Z czasem jednak powinno pojawiać się coraz więcej informacji na temat Xiaomi Valentino. Tymczasem wyczekujmy Xiaomi Redmi S2.

źródło: Techradar

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy