Sieć Verizon jest jednym z najlepiej wyposażonych w Androidy operatorów w Ameryce. To właśnie dzięki tej sieci mogliśmy zobaczyć HTC Droid Incredible, Motorolę Droid, Motorolę Droid X, czy Motorolę Droid 2. Wszystkie te sprzęty łączy ze sobą słówko „Droid”, które dla Androidowych pasjonatów jest synonimem najwyższej jakości i najlepszych osiągów. W tej szlacheckiej rodzinie smartfonów może pojawić się nowy członek, jest nim HTC Lexikon. 

Grafika, która ma przedstawiać najnowsze HTC została wzbogacona o logo Verizona i czerwone akcenty, które jeszcze dobitniej sugerują nam przynależność do „Droidów”. Co więcej, oprócz grafiki na której widać Lexiokon, mamy dla Was także jego specyfikację, która prezentuje się następująco:

Dokładna data, czy cena produktu nie jest jeszcze znana, lecz z ostatnich informacji płynących z FCC (Federalna Komisja ds. Telekomunikacji, która w USA certyfikuje telefony przed wypuszczeniem ich na rynek) można stwierdzić, że Lexikon pomyślnie przeszedł wszystkie procedury tej organizacji i niedługo zostanie oddany do sprzedaży. 
źródło: phandroid.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz