ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Koszulki i kubeczki u Was już w tym tygodniu!

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Newsy

To nasze pierwsze tego typu przedsięwzięcie, dlatego prosimy na początek o wyrozumiałość. Każda kolejna akcja będzie organizowana z coraz większym profesjonalizmem.
Niestety z tego samego względu (pierwszego zamówienia) przeliczyliśmy się na firmie która jest odpowiedzialna za produkcję gadżetów. Kubeczki oraz koszulki zostały wyprodukowane oraz spakowane dopiero pod koniec tego tygodnia. Do naszej siedziby dojdą we wtorek. Stąd też do wszystkich zostaną wysłane paczki już w środę. Co oznacza, że przesyłki możecie spodziewać się już w czwartek lub piątek.

Przepraszamy za długi okres oczekiwania i mamy nadzieję, że będzie warto (sami nie możemy się doczekać ich przyjścia). Wszyscy którzy dzielnie czekali, otrzymają rabaty na cały asortyment w przyszłym sklepie Android.com.pl.

Prosimy jeszcze raz o cierpliwość. 

PS – nikt nie otrzymał potwierdzenia otrzymania przez nas zamówienia ani zaksięgowania przelewu. Prosimy się nie denerwować z tego powodu – przy kolejnej tego typu akcji wszystko będzie przeprowadzane jak w profesjonalnym sklepie internetowym.

Sprawdź najnowsze wpisy