Gboard z funkcją, którą dawno znamy na iOS

Aplikacje

GBoard jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych klawiatur w Sklepie Play. Gigant z Mountain View dba o to, by użytkownicy otrzymywali częste aktualizacje, a ich zainteresowanie aplikacją było podtrzymywane za sprawą nowości. Jedną z nich jest możliwość tworzenia własnych GIF-ów.

GBoard pozwoli Ci stworzyć własnego GIFa

Kilka miesięcy temu w aplikacji GBoard na systemie iOS pojawiła się ciekawa opcja – można było tworzyć własne animacje. Dopiero teraz Google postanowiło wprowadzić tę funkcję do wersji na Androida. Lepiej późno niż później. GIFa możemy stworzyć bezpośrednio z poziomu klawiatury. Wystarczy, że przejdziemy do odpowiedniej sekcji, a następnie wybierzemy „Make a GIF” z dużym znakiem „+”.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zostaniemy przeniesieni do aplikacji aparatu, gdzie za sprawą przedniej lub tylnej kamerki przychwycimy krótkie wideo. GBoard przerobi je na animację, a my będziemy mogli ją zapisać, wysłać w wiadomości lub powtórzyć.

Zobacz też: Gdzie kupimy OnePlus 6?

Google pozwala przetestować nową funkcję klawiatury w wersji beta GBoarda. Aby to zrobić, wystarczy wejść pod odpowiednią wersję w Sklepie Play i zapisać się do programu dla testerów.

źródło: Droid-Life


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x