Twitter docenia pracę zdalną

Korzystasz z Twittera? Lepiej zmień hasło

Aplikacje

Używanie jednego hasła dla wielu kont jest nie jest zbyt dobrym pomysłem. Wystarczy, by jeden serwis się wyłamał, a nasze zabezpieczenie okaże się niewystarczające. Jeśli zatem korzystacie z Twittera, czym prędzej zmieńcie hasło.

Twitter ostrzega swoich użytkowników

Po zalogowaniu się na swoje konto na Twitterze, oczom ukazuje się komunikat proszący o zmianę dotychczasowego hasła. Doszło do błędu, w którym część haseł zostało zapisanych w wewnętrznych dziennikach w formie niezmienionej. Portal społecznościowy przeprowadził śledztwo i oznajmił, że nie było żadnego wycieku na zewnątrz i poczyniono już niezbędne kroki naprawiające tę wpadkę.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

twitter zmiana hasla

Twitter korzysta z przechowywania haseł w formie zamaskowanej tzn., że właściwa treść zastępowana jest ciągiem znaków. Takie zabezpieczenie uniemożliwia pracownikom serwisu podejrzenie poszczególnych haseł. Zapisanie się części haseł w formie niezamaskowanej, czyli takiej, której w żaden sposób nie modyfikuje ich treści nie powinno mieć oczywiście miejsca, lecz jak już tak się stało warto przejść do ustawień, a następnie wpisać nowy klucz do naszego konta.

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x