ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Premiera Xiaomi Redmi S2 już na dniach

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Xiaomi planuje wprowadzić do swojego portfolio nową serię. Będą to smartfony przeznaczone na średnią półkę cenową. O pierwszym przedstawicielu linii Redmi S już co nieco słyszeliśmy. Wszystkie szczegóły poznamy natomiast w przyszłym tygodniu.

Premiera Xiaomi Redmi S2 już 10 maja

W przyszłym tygodniu, 10 maja tj. czwartek Xiaomi zaprezentuje światu nową serię. Na portalu Weibo pojawiła się interesująca grafika z napisem „Surprise”. Wygląda na to, że chiński producent chce nas czymś poważnie zaskoczyć – biorąc pod uwagę przyciągający wzrok widok, żywię nadzieję, że podobnie będzie z produktami na konferencji.

xiaomi redmi s2

Xiaomi Redmi S2 mogliśmy już widzieć na zdjęciach. Ten smartfon nie wyróżni się na rynku wyglądem ani też parametrami technicznymi. Może skłonić do zakupu jednak tych, którzy często wykonują za pomocą telefonu zdjęcia. W temacie selfie Redmi S2 ma się pochwalić nawet 16-megapikselowym aparatem.

Zobacz też: Wyniki finansowe Apple

Cena urządzenia niestety nie jest jeszcze znana. Bazując jednak na informacjach z bazy TENAA, możemy przypuszczać, że Xiaomi przygotowuje kilka wersji kolorystycznych modelu Redmi S2: czarna, różowozłota, złota, biała, niebieska, czerwona, różowa, szara i srebrna.

źródło: Weibo

Sprawdź najnowsze wpisy