Premiera Xiaomi Redmi S2 już na dniach

Newsy

Xiaomi planuje wprowadzić do swojego portfolio nową serię. Będą to smartfony przeznaczone na średnią półkę cenową. O pierwszym przedstawicielu linii Redmi S już co nieco słyszeliśmy. Wszystkie szczegóły poznamy natomiast w przyszłym tygodniu.

Premiera Xiaomi Redmi S2 już 10 maja

W przyszłym tygodniu, 10 maja tj. czwartek Xiaomi zaprezentuje światu nową serię. Na portalu Weibo pojawiła się interesująca grafika z napisem „Surprise”. Wygląda na to, że chiński producent chce nas czymś poważnie zaskoczyć – biorąc pod uwagę przyciągający wzrok widok, żywię nadzieję, że podobnie będzie z produktami na konferencji.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

xiaomi redmi s2

Xiaomi Redmi S2 mogliśmy już widzieć na zdjęciach. Ten smartfon nie wyróżni się na rynku wyglądem ani też parametrami technicznymi. Może skłonić do zakupu jednak tych, którzy często wykonują za pomocą telefonu zdjęcia. W temacie selfie Redmi S2 ma się pochwalić nawet 16-megapikselowym aparatem.

Zobacz też: Wyniki finansowe Apple

Cena urządzenia niestety nie jest jeszcze znana. Bazując jednak na informacjach z bazy TENAA, możemy przypuszczać, że Xiaomi przygotowuje kilka wersji kolorystycznych modelu Redmi S2: czarna, różowozłota, złota, biała, niebieska, czerwona, różowa, szara i srebrna.

źródło: Weibo


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x