Galaxy S10 zadebiutuje wcześniej, by zrobić miejsce rewolucyjnemu urządzeniu

Kacper Kościański Newsy 2018-05-04

Dopiero co na rynek trafił Galaxy S9, ale to nie oznacza, że nie słychać jeszcze nic o jego następcy. Wiele wskazuje na to, że Galaxy S10 zadebiutuje wcześniej niż poprzednie flagowce Samsunga. Wszystko z powodu nadchodzącego składanego smartfona Koreańczyków, który ma zadebiutować w przyszłym roku. Firma chcę zrobić dla niego miejsce, dlatego Galaxy S10 pojawi się najprawdopodobniej już w styczniu.

Od dłuższego czasu Samsung sukcesywnie prezentuje swoje urządzenia przed innymi dużymi firmami. W przyszłym roku z pewnością nie będzie inaczej. Powodem wcześniejszej premiery S10 jest oczywiście chęć uniknięcia dwóch dużych premier w krótkim odstępie czasu. Składany smartfon będzie zdecydowanie czymś nowym, więc to jemu firma chce poświęcić najwięcej uwagi.

Zobacz także: Ile smartfonów dostarcza Xiaomi?

Galaxy S10 prawdopodobnie zostanie pokazany już na targach CES 2019, które odbędą się w dniach 8-11 stycznia. Z kolei składany smartfon powinien ujrzeć światło dzienne na targach MWC 2019.

Muszę przyznać, że trochę obawiam się „giętkich” urządzeń. Nie wyobrażam sobie, by ludzie zaczęli z takich smartfonów. aktywnie korzystać. A Wy co o tym sądzicie?

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x