Dopiero co na rynek trafił Galaxy S9, ale to nie oznacza, że nie słychać jeszcze nic o jego następcy. Wiele wskazuje na to, że Galaxy S10 zadebiutuje wcześniej niż poprzednie flagowce Samsunga. Wszystko z powodu nadchodzącego składanego smartfona Koreańczyków, który ma zadebiutować w przyszłym roku. Firma chcę zrobić dla niego miejsce, dlatego Galaxy S10 pojawi się najprawdopodobniej już w styczniu.

Od dłuższego czasu Samsung sukcesywnie prezentuje swoje urządzenia przed innymi dużymi firmami. W przyszłym roku z pewnością nie będzie inaczej. Powodem wcześniejszej premiery S10 jest oczywiście chęć uniknięcia dwóch dużych premier w krótkim odstępie czasu. Składany smartfon będzie zdecydowanie czymś nowym, więc to jemu firma chce poświęcić najwięcej uwagi.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: Ile smartfonów dostarcza Xiaomi?

Galaxy S10 prawdopodobnie zostanie pokazany już na targach CES 2019, które odbędą się w dniach 8-11 stycznia. Z kolei składany smartfon powinien ujrzeć światło dzienne na targach MWC 2019.

Muszę przyznać, że trochę obawiam się „giętkich” urządzeń. Nie wyobrażam sobie, by ludzie zaczęli z takich smartfonów. aktywnie korzystać. A Wy co o tym sądzicie?

Źródło: phonearena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.