Kogan szykuje Agorę od nowa

Newsy

Tym, którym historia Agory nie jest jeszcze znana przypomnę, że firma jeszcze w grudniu chwaliła się wypuszczeniem drugiego na świecie telefonu z systemem Android. Tymczasem okazało się, że Google nie chce pozwolić na produkcję modelu ze względu na zbyt mały ekran, który nie obsłuży większości aplikacji.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Ruslan Kogan zabrał się więc do pracy nad zmianą modelu, jednak jak donoszą nowe informacje, telefon będzie opracowany całkowicie od nowa i zastąpi Agorę. Producent tym razem woli nie podawać za wcześnie daty premiery modelu i nic dziwnego. Nadal ma jednak nadzieję, że ich komórka będzie jedną z pierwszych z Androidem na rynku.

(ź) komorkomania.pl

Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x