HTC U11 i U11+ to świetne, choć niedoceniane smartfony. Nie oznacza to jednak, że nie mają one swoich fanów. Niemniej jednak modele U11 i U11+ to już przeszłość, więc czas na coś nowego – HTC U12+ został właśnie zapowiedziany.

Firma znalazła ciekawy sposób na ogłoszenie premiery swojego nadchodzącego flagowca. Na zdjęciu zawierającym jego komponenty, umieszczona została data premiery – 23 maja bieżącego roku.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

HTC U12+ data premiery

Zobacz także: Wyniki finansowe Apple

Sercem HTC U12+ będzie Snapdragon 845 wraz z towarzystwem 6 lub 8 GB pamięci RAM. Z powyższego zdjęcia można wywnioskować, że nie zabraknie tutaj slotu na kartę micro SD, jednak wejścia słuchawkowego nie będzie. Według plotek, bateria będzie miała 3420 mAh. Kwestia ceny nie jest jeszcze znana, jednak jeśli będzie rozsądna, to jest spora szansa, że będzie to mój nowy smartfon.

Źródło: gsmarena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.