Motorola Moto Z3 Play niebawem będzie mieć swoją premierę. Jest to jeden z wielu modeli, jakie Lenovo planuje wypuścić na rynek w tym roku. Jak się sprawdzi i czy stawi czoło konkurencji? Jedno jest pewne, samym wyglądem nie będzie jej przypominać.

Motorola Moto Z3 Play na zdjęciach

Do Sieci wyciekło kilka fotografii prezentujących wygląd Moto Z3 Play. Smartfon wyróżnia się od konkurencji tym, że nie ma notcha, który ostatnimi czasy stał się niezwykle popularny. Bryła Moto Z3 Play zdaje się być dosyć szeroka, ale nic w tym dziwnego – urządzenie bowiem cechuje 6-calowy ekran. Mimo rozmiarów, ramka wokół wyświetlacza jest całkiem zgrabna.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Na tylnym panelu widzimy podwójny aparat główny oraz złącze dla Moto Mods. Czytnik linii papilarnych nie znajduje się jednak ani z przodu, ani z tyłu. Producent zdecydował, że najlepszym miejscem dla niego będzie bok Moto Z3 Play.

Włączony ekran urządzenia pokazuje, że na start otrzymamy system Android 8.1 Oreo. Moto Z3 Play będzie reprezentantem średniej półki cenowej.

źródło: ITHome
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.