Od premiery nowej serii Xiaomi dzieli nas niewiele. Najpierw o smartfonie dowiedzieliśmy się za sprawą chińskiej organizacji TENAA, a teraz w Sieci sam producent publikuje małą zajawkę. Będzie hit?

Xiaomi Redmi S2 na teaserze i zdjęciach

Powyższa grafika potwierdza plany producenta odnośnie wprowadzenia do portfolio nowej serii – S. Wiemy, że pierwszym przedstawicielem będzie model Redmi S2, o którym co nieco dowiedzieliśmy się wcześniej. Zdjęcia, które niedawno wyciekły do Sieci ukazują nam metalową bryłę. Xiaomi Redmi S2 zostanie także wyposażony w podwójny aparat usytuowany pionowo, skaner linii papilarnych na tylnym panelu oraz anteny wygięte w literę C idące zgodnie z kształtem urządzenia.

Na przodzie smartfona widzimy podwójną kamerkę selfie. Wokół dużego ekranu o proporcjach 18:9 i rozdzielczości HD+ biegnie delikatna ramka.

Zobacz też: Rendery iPhone SE 2

Xiaomi Redmi S2 wyposażony zostanie w system operacyjny Android 8.1 Oreo. Nie będzie to model rozszerzający rodzinę Android One chińskiego producenta – na pokładzie znajdziemy autorską nakładkę MIUI. Smartfon zapowiada się interesująco. Co prawda nie aspiruje on na miano demona prędkości, aczkolwiek jako przedstawiciel średniej półki może dawać sobie świetnie radę. Jeśli Xiaomi Redmi S2 wykorzysta potencjał swoich aparatów fotograficznych, to producent nie będzie się musiał martwić o słupek sprzedażowy.

źródło: Android Pure

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.