Galaxy S9 samsung

Sprzedaż Galaxy S9 zalicza drastyczny spadek. Przynajmniej w Korei Południowej

Newsy

O Galaxy S9 i S9+ jest w ostatnim czasie głośno. Nic dziwnego, bo premiera nowych flagowców Samsunga odbyła się przecież bardzo niedawno. Niemniej jednak sprzedaż tych urządzeń nie jest wcale tak dobra, jak wielu zakładało.

Samsung na swoim własnym terenie nie radzi sobie zbyt dobrze w kwestii sprzedaż nowych flagowców. Na chwilę obecną liczba sprzedanych egzemplarzy popularnego duo wynosi w Korei Południowej ok. 707 tysięcy sztuk. To bardzo mało w porównaniu do niecałego miliona, którego wykręciły zeszłoroczne modele w tym samym czasie.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Facebook chce walczyć z fake newsami

Jednak nie to jest najgorsze. W marcu we wspomnianym kraju sprzedano aż 476 tysięcy sztuk tych urządzeń. W kwietniu sprzedaż drastycznie spadła, co zaowocowało sprzedażą jedynie 231 tysięcy egzemplarzy. Jeśli taka tendencja spadkowa się utrzyma, to Galaxy S9 może w ogólnym rozrachunku okazać się klapą, i to w ojczystym kraju Samsunga.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x