samsung Galaxy Note 8

Seria Galaxy Note w końcu może zyskać konkurenta. Smartfon LG z rysikiem nadchodzi?

Newsy

Seria Galaxy Note od Samsunga póki co nie doczekała się realnego konkurenta. Wiele wskazuje na to, że już niedługo może się nim stać nie kto inny, jak LG.

Poszlaką w tym przypadku jest rejestracja przez LG znaku towarowego „Q Note„, który najprawdopodobniej będzie reprezentował serię smartfonów z rysikiem. Warto zaznaczyć, że LG ma już pewne doświadczenie w tworzeniu urządzeń z tym elementem, jednak ich wcześniejsze produkty nie odniosły tak spektakularnego sukcesu, jak seria Galaxy Note.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Samsung Galaxy A6 na wideo

Seria Q jest już obecna portfolio LG i reprezentuje średnią półkę. Jeśli firma faktycznie zdecyduje się na stworzenie smartfona ze stylusem, to najprawdopodobniej w jego przypadku będzie można mówić o tzw. high-endzie, czyli o najwyższej półce.

Na chwilę obecną nie znamy żadnych szczegółów dot. specyfikacji urządzenia. Nie mamy też oczywiście pewności, czy takowe w ogóle powstanie, więc radzę czytać ten tekst z przymrużeniem oka.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x