ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Najpopularniejszy odtwarzacz muzyki z nowym interfejsem. Co się zmieniło?

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Poweramp to najpopularniejszy odtwarzacz muzyki w sklepie Google Play. Mówią o tym nawet same statystyki – aplikacja pobrana została ponad 50 milionów razy, a ponad milion osób zdecydowało się na zakup płatnej wersji. Do tej pory główną bolączką tego programu był mocno przedawniony interfejs, który fanom estetycznych aplikacji mógł po prostu przeszkadzać. Na szczęście najnowsza wersja Powerampa naprawia ten problem – co zmieniło się w porównaniu do poprzednich odsłon programu?

Zobacz także: Naucz się obcych języków dzięki tym aplikacjom!

Nowy Poweramp wygląda wyśmienicie

W najnowszej testowej odsłonie tego odtwarzacza muzyki zmianie uległ interfejs aplikacji. Od teraz jest on niezwykle czysty, intuicyjny i przede wszystkim ładny. Przyznam szczerze, że od naprawdę dawna nie widziałem tak dobrze zaprojektowanej aplikacji – inni twórcy powinni wzorować się na nowym designie Powerampa. Poniżej przedstawiam Wam kilka zrzutów ekranu porównujących najnowszą testową wersję odtwarzacza oraz tę dostępną w sklepie Google Play – oceńcie sami, jak prezentuję się wszystkie zmiany.

Nowa wersja odtwarzacza muzyki również oferuje oczywiście ciemny motyw. Najświeższą odsłonę Powerampa możecie pobrać z oficjalnego wątku testowej wersji na forach producenta. Miłego użytkowania!

Źródło: Fora Poweramp

Sprawdź najnowsze wpisy