LG w swoim obecnym portfolio nie chwali się przesadną ilością smartfonów ze średniej półki. Wkrótce może się to jednak zmienić za sprawą tajemniczego modelu, który pojawił się w bazie danych UAProf.

LG L713DL wypełni lukę w segmencie mid-range?

W bazie danych UAProf pojawił się smartfon o oznaczeniu kodowym LG L713DL. Szczątkowo została udostępniona nawet jego specyfikacja techniczna. Wskazuje ona, że będziemy mieć do czynienia z urządzeniem napędzanym przez procesor Qualcomm Snapdragon 450, który znamy chociażby z takich smartfonów jak Honor 7C, Xiaomi Redmi 5 czy HTC Desire 12+. Niestety koreański producent skąpi w kwestii RAM i zamierza go umieścić jedynie 2 GB, co w dzisiejszych czasach jest bardzo małą wartością. Już na starcie LG L713DL będzie odstawać od konkurencji.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz też: Play oferuje specjalne ubezpieczenia dla graczy

Pozostała część specyfikacji zapowiada się jednak nieźle. 6,2-calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9 i rozdzielczości Full HD+ ukazujący system operacyjny Android 8.0 Oreo.

W tym momencie trudno mówić o dacie premiery czy cenie LG L713DL. Gdyby producent zdecydował się na co najmniej 3 GB RAM, dodanie NFC oraz zaoferowanie naprawdę konkurencyjnej ceny, mogłoby się okazać, że wiele par oczu zwróciłoby się w stronę nowego średniaka.

źródło: Android Headlines
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.