MIUI 10 nadchodzi. Będzie nową wersją nakładki Xiaomi, jaką prawdopodobnie ujrzymy jeszcze w tym roku. Została ona zapowiedziana oficjalnie w styczniu. W związku z czym MIUI 9 musi zostać odłożone na bok.

Ostatnia wersja MIUI 9

Administratorzy forum MIUI poinformowali społeczność, że w dniu 27 kwietnia 2018 roku została wydana ostatnia wersja rozwojowa/alfa ROM 8.4.26 z nakładką MIUI 9. Deweloperzy postawili na optymalizację oraz stabilność. Czas skupić się jednak na dopracowywaniu MIUI 10, którego premierę szacuje się na tegoroczne wakacje.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz też: Jak sprzedaje się Galaxy S9?

Data ta jeszcze nie jest do końca potwierdzona. Wiemy jednak, że MIUI 10 zaoferuje kilka interesujących funkcji wykorzystujących sztuczną inteligencję. Wiemy już także na jakich urządzeniach najnowsza wersja nakładki się nie pojawi: Xiaomi Mi 2/2s, Mi 4i, Redmi Note 4G, Redmi 2, Redmi 2 Prime, Mi Note, a także prawdopodobnie Xiaomi Redmi Note 2, Redmi 3, Redmi Note 3 (MediaTek) oraz tablet Mi Pad 2.

źródło: MIUI
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.