MIUI 10 nadchodzi. Będzie nową wersją nakładki Xiaomi, jaką prawdopodobnie ujrzymy jeszcze w tym roku. Została ona zapowiedziana oficjalnie w styczniu. W związku z czym MIUI 9 musi zostać odłożone na bok.

Ostatnia wersja MIUI 9

Administratorzy forum MIUI poinformowali społeczność, że w dniu 27 kwietnia 2018 roku została wydana ostatnia wersja rozwojowa/alfa ROM 8.4.26 z nakładką MIUI 9. Deweloperzy postawili na optymalizację oraz stabilność. Czas skupić się jednak na dopracowywaniu MIUI 10, którego premierę szacuje się na tegoroczne wakacje.

Zobacz też: Jak sprzedaje się Galaxy S9?

Data ta jeszcze nie jest do końca potwierdzona. Wiemy jednak, że MIUI 10 zaoferuje kilka interesujących funkcji wykorzystujących sztuczną inteligencję. Wiemy już także na jakich urządzeniach najnowsza wersja nakładki się nie pojawi: Xiaomi Mi 2/2s, Mi 4i, Redmi Note 4G, Redmi 2, Redmi 2 Prime, Mi Note, a także prawdopodobnie Xiaomi Redmi Note 2, Redmi 3, Redmi Note 3 (MediaTek) oraz tablet Mi Pad 2.

źródło: MIUI

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.