miui 10 xiaomi

MIUI 10 coraz bliżej. Jakie plany wobec aktualnej wersji nakładki?

Newsy

MIUI 10 nadchodzi. Będzie nową wersją nakładki Xiaomi, jaką prawdopodobnie ujrzymy jeszcze w tym roku. Została ona zapowiedziana oficjalnie w styczniu. W związku z czym MIUI 9 musi zostać odłożone na bok.

Ostatnia wersja MIUI 9

Administratorzy forum MIUI poinformowali społeczność, że w dniu 27 kwietnia 2018 roku została wydana ostatnia wersja rozwojowa/alfa ROM 8.4.26 z nakładką MIUI 9. Deweloperzy postawili na optymalizację oraz stabilność. Czas skupić się jednak na dopracowywaniu MIUI 10, którego premierę szacuje się na tegoroczne wakacje.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Jak sprzedaje się Galaxy S9?

Data ta jeszcze nie jest do końca potwierdzona. Wiemy jednak, że MIUI 10 zaoferuje kilka interesujących funkcji wykorzystujących sztuczną inteligencję. Wiemy już także na jakich urządzeniach najnowsza wersja nakładki się nie pojawi: Xiaomi Mi 2/2s, Mi 4i, Redmi Note 4G, Redmi 2, Redmi 2 Prime, Mi Note, a także prawdopodobnie Xiaomi Redmi Note 2, Redmi 3, Redmi Note 3 (MediaTek) oraz tablet Mi Pad 2.

źródło: MIUI


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x