orange promocja na internet

Orange na majówkę z tańszym pakietem w ofercie na kartę

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy

Majówkowy długi weekend przed nami, a to oznacza, że wyczekiwany relaks stanie się faktem. Z tej okazji możemy potrzebować trochę więcej internetu niż zwykle. Orange o tym pomyślało i przygotowało specjalną ofertę dla abonentów na kartę.

Nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz 10 GB Internetu na 7 dni za 7 złotych

Oferta promocyjna skierowana jest dla abonentów na kartę. Jeśli korzystacie z Orange YES, Orange ONE, Orange POP, Orange Free na kartę, Orange SMART, Nowe Orange Go, Zetafona lub Minutofona., śmiało możecie korzystać z nowej, lepszej ceny. Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych (na stacjonarne niestety nie), SMS-y oraz 10 GB Internetu dostępne są w pakiecie na 7 dni w cenie 7 złotych – standardowo taki zestaw kosztuje 5 złotych więcej.

Zobacz też: Aktualizacja Spotify przydatna przy darmowej subskrypcji

Warto jednak zwrócić uwagę na zapis w regulaminie mówiący, że usługa wyklucza się z usługą „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + GB” w wersji na 7 dni za 12 zł oraz 31 dni za 25 zł. Jeśli macie włączoną jedną z nich, niestety musicie poczekać na jej zakończenie.

Promocja Nielimitowane rozmowy i SMS-y ze wszystkimi komórkowymi + 10GB na Majówkę obowiązuje od dnia 27 kwietnia do 6 maja 2018 roku. Aby ją aktywować wystarczy wysłać SMS o treści START pod numer 364. Z kolei ważność pakietu można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE pod numer 239.

źrodło: Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy