Tani Samsung z Oreo? Zbliża się ciekawy model

Newsy

Większości użytkowników Androida marka Samsung będzie się teraz kojarzyć albo z wysoką półką, albo z modelami klasy średniej. Wkrótce jednak sytuacja może się zmienić, bowiem w bazie danych Geekbench pojawił się interesujący smartfon – czyżby Koreańczycy szykowali urządzenie Android Go?

Samsung Galaxy J2 w wersji Android Go

Android Go jest nową inicjatywą zakładającą odchudzoną wersję systemu z robocikiem na urządzenia wyposażone w słabsze podzespoły. W bazie danych Geekbench możemy znaleźć model Samsung SM-J260G, który być może jest pierwsza propozycją Koreańczyków w tej kategorii.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zdaje się, że jest to smartfon Galaxy J2 pracujący na Androidzie 8.1 Oreo, czyli najnowszej wersji systemu. Urządzenie napędza bardzo prosty, czterordzeniowy procesor Exynos 7570 w towarzystwie 1 GB RAM. Taki zestaw pozwolił tajemniczemu Samsungowi uzyskać 625 punktów w teście pojedynczego rdzenia i 1747 punktów w teście wielu rdzeni.

Niebawem Samsung powinien oficjalnie zaprezentować smartfona z linii Android Go. Poznamy wtedy całą specyfikację techniczną, a także prawdopodobnie niską cenę, którą te urządzenia się charakteryzują.

źródło: Geekbench


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x