ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
iphone se 2 wyglad

iPhone SE 2 na zdjęciach – czekają nas niespodzianki

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

O iPhone SE 2 robi się coraz głośniej. Jego premiera ma nastąpić jeszcze przed konferencją WWDC 2018, a to oznacza, że prezentacji możemy się spodziewać w maju. Informacje, które do nas docierają stają się coraz ciekawsze.

iPhone SE 2 z jackiem czy bez?

iPhone SE 2 ma być odświeżoną wersją 4-calowego smartfonu wydanego dwa lata temu. W nowej odsłonie Apple zamierza zaimplementować szklaną obudowę, co pozwoli na bezprzewodowe ładowanie. Są to jednak informacje do tej pory niepotwierdzone. Podobnie jak złącze słuchawkowe jack, którego miało nie być, a które pojawia się na najnowszych zdjęciach świeżo wyciekniętych do Sieci. Oczywiście co do autentyczności poniższych fotografii warto podejść z dystansem. Niemniej widzimy, że klasyczna bryła znana od wielu lat ma pozostać.

Zobacz też: Nowości w Pokemon Go

Ben Genskin opublikował na swoim twitterowym profilu render potwierdzający design iPhone SE 2. Moim zdaniem prezentuje się naprawdę ładnie. Smartfon ten może się okazać strzałem w dziesiątkę osób poszukujących wydajności i kompaktowych rozmiarów.

Gdybym miał powiedzieć, czego mi brakuje to bez dwóch zdań rzekłbym podwójnego aparatu głównego. Względem optymalizacji i prędkości działania nie mam żadnych wątpliwości. Apple od lat robi to dobrze.

źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy