Przeglądając Sklep Play możemy się natknąć na mnóstwo aplikacji pozwalających na lepsze zaplanowanie naszego czasu. Cegiełkę do tego stosu dorzuca Google wraz z swoją aplikacją Tasks.

Google Tasks aka Lista zadań Google już do pobrania

Wiele spraw na głowie nie ułatwia codziennej organizacji czasu. Z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju aplikacje, w których zapiszemy, zanotujemy i ustawimy przypomnienie o niektórych rzeczach. Google Tasks jest nową propozycją na urządzenia mobilne, która właśnie trafiła zarówno na urządzenia z Androidem jak i iOS. Dzięki niej możemy uporządkować sobie plany na dany dzień, a dzięki integracji z Kalendarzem Google i Gmailem spiąć nasz kieszonkowy organizer w jedność.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Widzieliście Galaxy S8 Lite?

Google Tasks nie jest jednak aplikacją wprowadzającą rewolucję w swojej kategorii. W pewnym aspekcie powiela to, co oferuje nam na przykład Google Keep. Również w odniesieniu do konkurencji bolączką jest brak ustawianie konkretnej godziny dla danego zadania. Zainteresowani mogą jednak dać aplikacji szansę, gdyż jak każda propozycja Google jest ona zupełnie darmowa.

Pobierz Google Tasks na Androida

źródło: Sklep Play
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.