LG G7 ThinQ

LG G7 ThinQ w benchmarku – wyniki bez zaskoczeń

Newsy

LG G7 ThinQ jest tuż za rogiem, a my właśnie poznaliśmy jego wyniki w benchmarku Geekbench – szału ani wielkich zaskoczeń nie ma.

Sercem smartfona będzie sztandarowy Snapdragon 845 wraz z towarzystwem 4 GB pamięci RAM. Nie da się ukryć, że 4 GB RAM-u we flagowcu z 2018 to… cóż, trochę mało.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Użytkownicy darmowego planu w Spotify dostaną funkcję znaną z abonamentu Premium

Powyższe wyniki są dość standardowe jak na takową specyfikację. Wynik wielordzeniowy jest bardzo podobny do tego osiągniętego przez Galaxy S9. Żadnego zaskoczenia nie ma, wyniki są dość nudne i przewidywalne. Niemniej jednak, tak jak mówiłem wcześniej, uważam, że z 4 GB pamięci RAM LG popełniło ogromny błąd. Taka ilość RAM-u to w dzisiejszych czasach po prostu za mało.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x