Spotify ukryj piosenkę

Spotify: z nową aktualizacją niepłacący użytkownicy dostaną funkcję z Premium

Newsy

Spotify jest obecnie najpopularniejszym muzycznym serwisem streamingowym na świecie. Tuż za nim kroczy Apple Music, które jak tak dalej pójdzie, wkrótce może zakończyć dominacje „zielonych”. Właśnie dlatego Spotify wprowadza do swojej aplikacji liczne usprawnienia, by przyciągnąć do siebie jeszcze więcej użytkowników. W nadchodzącej aktualizacji niepłacące osoby zyskają trochę „luksusu” znanego z abonamentu premium.

O co chodzi? A o to, że dla użytkowników korzystających z darmowego planu w aplikacji mobilnej firma przygotowała aż 15 playlist, gdzie będzie działała funkcja „na żądanie”, która pozwoli na odtwarzanie dowolnych utworów, w dowolnej kolejności, a nie tak jak teraz – tylko losowo. Wspomniane 15 playlist to ponad 40 godzin muzyki lub jak kto woli, 750 utworów.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Material Design 2 pojawi się w Androidzie

Prócz opisywanych zmian, Spotify przeprojektuje swoją aplikację mobilną dla osób korzystających z darmowej wersji, by ta regularnie przypominała im o abonamencie premium. U dołu ekranu znajdą się cztery przyciski: home, szukaj, biblioteka i dedykowany przycisk premium, który będzie przenosił prosto do strony umożliwiającej zakup płatnego planu. Do tego wszystkiego dojdzie także kilka kosmetycznych zmian, takich jak m.in. bardziej zaokrąglone rogi i więcej kolorów. Jako dodatkowy bonus, „darmowi” użytkownicy będą mogli wybierać swoich ulubionych artystów od samego początku.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x