Uczestniczenie w czymś wielkim zawsze jest fajnym przeżyciem. Tym razem każdy z nas ma szansę przyczynić się do rozwoju produktów marki Google – m.in. Androida. Gigant ruszył z programem zatytułowanym „Google user experience research”, którego uczestnicy otrzymają dostęp do nowych funkcji, usług i produktów Google zanim zostaną one udostępnione publicznie.

To co interesuje najbardziej większość z nas, to oczywiście system Android. W kontekście wspomnianego systemu, uczestnicy programu będą mogli przetestować nowe funkcje, zgłosić błędy i zaproponować swoje pomysły. Sam fakt dołożenia swojej cegiełki do przyszłości produktów Google jest dla wielu wystarczającą motywacją, jednak firma zdecydowała się nagradzać najlepszych „pomocników” – za pomocą kart upominkowych lub wpłat drobnych sum na wybrane przez nich fundacje.

Zobacz także: Jak stary jest Twój smartfon i kiedy w końcu go wymienisz?

By wziąć udział w akcji nie trzeba oczywiście mieszkać w Mountain View. Wszystkie zadania można wykonywać sprzed ekranu komputera, telefonu czy tableta. Zapisy są przyjmowane na oficjalnej stronie programu.

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.