xiaomi mi 7 premiera

Xiaomi Mi 7 znowu opóźnione – z czym są problemy?

Newsy

Xiaomi Mi 7 jest jednym z najbardziej oczekiwanych smartfonów tego roku. Mimo iż chiński producent wypuszcza naprawdę wiele modeli to flagowa seria Mi jest tym, czego oczekują użytkownicy. Niestety według najnowszego raportu, premiera smartfonu została znowu przełożona. Dlaczego tak się dzieje?

Xiaomi Mi 7 dopiero w trzecim kwartale

Wydawać by się mogło, że chiński producent zechce zaprezentować swojego flagowca na targach MWC 2018. Tak się jednak nie stało i były nadzieje, że pokaz urządzenia nastąpi w drugim kwartale bieżącego roku. Najnowszy raport wskazuje jednak przesunięcie konferencji z udziałem Xiaomi Mi 7 na trzeci kwartał bieżącego roku. Producent musi dłużej popracować nad systemem rozpoznawania twarzy 3D. Chce dorównać produktowi Apple, stąd też nieustanne dążenie do większej skuteczności, a także przede wszystkim bezpieczeństwa.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Poznajcie go oficjalnie – oto Honor 10

Xiaomi Mi 7 powinien być pierwszym smartfonem z Androidem wykorzystującym tak zaawansowane rozpoznawanie twarzy 3D. Na jego premierę będziemy musieli jednak trochę poczekać. Biorąc jednak pod uwagę dotychczasowe informacje na jego temat, warto to zrobić.

źródło: Digitimes


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x