ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
xiaomi mi 7 premiera

Xiaomi Mi 7 znowu opóźnione – z czym są problemy?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Xiaomi Mi 7 jest jednym z najbardziej oczekiwanych smartfonów tego roku. Mimo iż chiński producent wypuszcza naprawdę wiele modeli to flagowa seria Mi jest tym, czego oczekują użytkownicy. Niestety według najnowszego raportu, premiera smartfonu została znowu przełożona. Dlaczego tak się dzieje?

Xiaomi Mi 7 dopiero w trzecim kwartale

Wydawać by się mogło, że chiński producent zechce zaprezentować swojego flagowca na targach MWC 2018. Tak się jednak nie stało i były nadzieje, że pokaz urządzenia nastąpi w drugim kwartale bieżącego roku. Najnowszy raport wskazuje jednak przesunięcie konferencji z udziałem Xiaomi Mi 7 na trzeci kwartał bieżącego roku. Producent musi dłużej popracować nad systemem rozpoznawania twarzy 3D. Chce dorównać produktowi Apple, stąd też nieustanne dążenie do większej skuteczności, a także przede wszystkim bezpieczeństwa.

Zobacz też: Poznajcie go oficjalnie – oto Honor 10

Xiaomi Mi 7 powinien być pierwszym smartfonem z Androidem wykorzystującym tak zaawansowane rozpoznawanie twarzy 3D. Na jego premierę będziemy musieli jednak trochę poczekać. Biorąc jednak pod uwagę dotychczasowe informacje na jego temat, warto to zrobić.

źródło: Digitimes

Sprawdź najnowsze wpisy