Huawei notuje 2,5 miliarda dolarów zysków w 2012 roku

Newsy

Huawei przedstawił właśnie liczby za rok 2012. Nie da się ukryć, że robią one wrażenie: 2,5 miliarda dolarów amerykańskich zysku przy 35,5 miliarda dochodu to niezły wynik, który w porównaniu do 150 milionów osiągniętych przez HTC brzmi dość konkretnie.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jednakże Huawei nie jest firmą zajmującą się tylko i wyłącznie produkcją smartfonów i modemów łączności mobilnej. W dużej mierze działa w branży łączności i infrastruktury sieciowej – to stąd bierze się większa część wpływów tego producenta. Fakt jest jednak taki, że chiński koncern, podobnie jak ZTE, funkcjonuje na rynku mobilnym coraz prężniej i z pewnością nie boryka się z takimi problemami finansowymi jak wspomniany HTC.

Źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x