Na otwarciu pierwszego w Polsce salonu Xiaomi w Krakowie było mnóstwo obecnych. Zainteresowani sprzętem chińskiego producenta mogli się załapać na kuszące promocje. Jeśli nie udało się Wam wtedy pojawić, to mam dobre wieści. Już w przyszłym miesiącu zostanie otwarty kolejny salon.

Salon Xiaomi w Galerii Arkadia w Warszawie

Oficjalny dystrybutor chińskiej marki w Polsce, jakim jest ABC Data oznajmił, że już 12 maja bieżącego roku w warszawskiej Galerii Arkadia zostanie otworzony oficjalny sklep Xiaomi. W tym samym centrum handlowym działa wyspa Mi Zone.

Od czerwca 2017 roku w Warszawie działa wyspa Mi Zone, pełniąca rolę nie tylko sklepu, ale też showroomu urządzeń Xiaomi. Dzięki niej zaistnieliśmy w świadomości szerszego grona odbiorców – również tych, którzy na co dzień nie interesują się nowymi technologiami. Teraz nadeszła pora, aby zrobić krok naprzód. Otwierając salon Mi Store udostępnimy polskim fanom Xiaomi szeroką gamę smartfonów Mi i Redmi, a także rozwiązań ekosystemowych, a wszystko to w znacznie bardziej komfortowych warunkach niż dotychczas – wyjaśnia Łukasz Łyżwa, Xiaomi Business Unit Director w ABC Data.

Zobacz też: Kto zarabia najwięcej na rynku smartfonów?

Na razie nie mamy informacji o promocjach, jakie czekają na klientów podczas otwarcia Xiaomi Mi Store w Warszawie. Sklep w Galerii Arkadia będzie mieć powierzchnię aż 102 metrów kwadratowych. Będzie można go odwiedzać od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 22:00, znajdzie się on na poziomie zerowym. Sklep będzie także otwarty w niedziele handlowe.

źródło: komunikat prasowy

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.