Niedrogi HP Slate 7 już w przedsprzedaży na naszym kontynencie

Newsy

Koncern Hewlett-Packard po porażce, jaką okazał się tablet z systemem webOS, postanowił spróbować raz jeszcze swoich sił w tym sektorze i na targarch MWC zaprezentował Slate 7. Urządzenie już od tego miesiąca jest dostępne w Stanach Zjednoczonych. Co jednak z Europą?

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Od dziś jeden z francuskich marketów elektronicznych rozpoczął przyjmowanie zamówień na najnowsze działo kanadyjskiej firmy. Dla Starego Kontynentu cena urządzenia została ustalona na poziomie 149 Euro. Niestety, tablety zostaną dostarczone dla wszystkich zamawiających dopiero na początku czerwca. Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że HP nie chcę rozpoczynać sprzedaży w innych regionach świata, wcześniej niż na rodzimym rynku. Warto zaznaczyć też, że na chwilę obecną ten francuski sklep jest jedynym detalistą tego sprzętu w Europie.

Naszym zdaniem sam Slate wydaje się być rozsądnym urządzeniem w tej cenie i być może powalczy o jakiś odsetek osób zastanawiających się nad Nexusem 7.

źródło: phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x