Spotify ukryj piosenkę

Korzystasz z darmowej wersji Spotify? Te zmiany Ci się spodobają

Aplikacje

Od jakiegoś czasu można słyszeć pogłoski, że Spotify pracuje nad zmianą interfejsu swojej mobilnej aplikacji. Okazuje się, że niektórzy użytkownicy już teraz je widzą i są one bardzo przydatne w darmowej wersji.

Spotify i nowy interfejs dla darmowej wersji

Zmiany dotyczą zarówno nowości w aplikacji na iOS jak i Androida. The Verge informuje, że nowy interfejs jest już wyświetlany u niektórych użytkowników. Warto przyjrzeć się zmianom opcji odtwarzania konkretnych utworów. Do tej pory użytkowników korzystających z bezpłatnej wersji obowiązywała losowa kolejność odtwarzania. Ma się to jednak zmienić. Aplikacja Spotify będzie informować za pomocą niebieskiej ikony losowania, które albumy bądź listy można odtworzyć tylko w tej opcji. Inne listy odtwarzania będą oznaczone zieloną ikonką.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zmiany sięgają jeszcze dalej – pojawi się odświeżony pasek nawigacji, również odtwarzanie z pełnoekranową grafiką ulegnie modyfikacji na bardziej standardowy wygląd. Zniknął jednak przycisk radia. Na dole z nowości widzimy za to ikonę Premium zachęcającą do przejścia na płatną subskrypcję.

Zobacz też: W te gry trzeba zagrać!

Kiedy zmiany miałyby się pokazać wszystkim? Istnieje szansa, że po konferencji, która ma miejsce już w przyszłym tygodniu.

źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x