Realizacja zamówień konsol GameStick opóźniona do czerwca

Grzegorz Kaczmarek Grzegorz Kaczmarek Newsy

GameStick to kolejny produkt z serii „tania konsola z Androidem”, która swoją genezę zawdzięcza portalowi Kickstarter. Jeśli interesujecie się, jak to rozwiązanie sprawdzi się w praktyce (a może nawet oczekujecie na jedno z tych urządzeń), zmuszeni będziecie poczekać jeszcze trochę. Producenci bowiem poinformowali, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem projektem, przerósł on ich możliwości produkcyjne i będę musieli zaopatrzyć się w dodatkowe narzędzia pozwalające produkować konsole na dużo większą skalę. Jak podaje portal Slashgear.com, autorzy nastawiali się na popyt rzędu 1000 sztuk, podczas gdy totalnie zaskoczeni zostali zasypani dziesiątkami tysięcy zamówień.

PlayJam odpowiedzialny za GameStick przedstawił konkretną datę: 10 czerwca, jako realny termin realizacji zleceń. Slashgear podaje, że taka sytuacja nie jest nowością, bo wysyłka 84% projektów z Kickstartera odbywa się z opóźnieniem.

Dla przypomnienia: GameStick to konsola, która stwarza konkurencję dla projektu OUYA. Wpinana do slotu HDMI pozwala grać w gry z Google Play na telewizorze. Koszt to 79$.

Źródło: slashgear.com

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy