LG G7

LG G7 na nowym zdjęciu. Smartfon będzie posiadał przycisk zasilania z boku

Newsy

Już 3 maja LG oficjalnie zaprezentuje światu swojego nowego flagowca. Mowa tutaj oczywiście o LG G7 ThinQ, który nie ma już przed nami wielu tajemnic. Evan Blass, czyli źródło większości przecieków opublikował na swoim profilu na Twitterze interesujące zdjęcie przedstawiające wspomniany smartfon. Jest to oficjalna grafika promocyjna, na której można dostrzec ciekawy szczegół – przycisk zasilania z boku.

Dla wielu z nas przycisk zasilania na bocznej ramce smartfona to coś zupełnie normalnego, lecz nie dla urządzeń marki LG. Decyzja o umiejscowieniu go właśnie z boku sprawia, że G-siódemka będzie pierwszym od pięciu lat smartfonem Koreańczyków, który posiada ten element w tym miejscu.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

LG G7 ThinQ

Zobacz także: Jak przywrócić przycisk Home w Google Chrome?

Powyższe zdjęcie prezentuje LG G7 ThinQ w całej okazałości. W górnej części widać oczywiście niesławnego notcha, a na dole znajduje się minimalistyczna ramka. Plotki sugerują, że we wnętrzu urządzenie znajdziemy Snapdragona 845 wraz z towarzystwem 4 GB RAM-u i 64 pamięci wewnętrznej. Nazwa ThinQ mówi wyraźnie, że o implementacji sztucznej inteligencji nie zapomniano. Osobiście sądzę, że LG G7 wygląda po prostu świetnie, choć notch razi w oczy. Mam nadzieje, że LG V40 nie będzie miał już tego paskudnego wycięcia.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x