ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
LG G7

LG G7 na nowym zdjęciu. Smartfon będzie posiadał przycisk zasilania z boku

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Już 3 maja LG oficjalnie zaprezentuje światu swojego nowego flagowca. Mowa tutaj oczywiście o LG G7 ThinQ, który nie ma już przed nami wielu tajemnic. Evan Blass, czyli źródło większości przecieków opublikował na swoim profilu na Twitterze interesujące zdjęcie przedstawiające wspomniany smartfon. Jest to oficjalna grafika promocyjna, na której można dostrzec ciekawy szczegół – przycisk zasilania z boku.

Dla wielu z nas przycisk zasilania na bocznej ramce smartfona to coś zupełnie normalnego, lecz nie dla urządzeń marki LG. Decyzja o umiejscowieniu go właśnie z boku sprawia, że G-siódemka będzie pierwszym od pięciu lat smartfonem Koreańczyków, który posiada ten element w tym miejscu.

LG G7 ThinQ

Zobacz także: Jak przywrócić przycisk Home w Google Chrome?

Powyższe zdjęcie prezentuje LG G7 ThinQ w całej okazałości. W górnej części widać oczywiście niesławnego notcha, a na dole znajduje się minimalistyczna ramka. Plotki sugerują, że we wnętrzu urządzenie znajdziemy Snapdragona 845 wraz z towarzystwem 4 GB RAM-u i 64 pamięci wewnętrznej. Nazwa ThinQ mówi wyraźnie, że o implementacji sztucznej inteligencji nie zapomniano. Osobiście sądzę, że LG G7 wygląda po prostu świetnie, choć notch razi w oczy. Mam nadzieje, że LG V40 nie będzie miał już tego paskudnego wycięcia.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy