samsung galaxy j2 pro design internet

Samsung stworzył „smartfona” z Androidem, który nie wie, co to Internet

Newsy

Dzisiaj nie wyobrażamy sobie świata bez Internetu. Niemalże każde urządzenie może zostać podłączone do Sieci – z ubraniami i żarówkami włącznie. Daje to wrażenie większej kontroli nad naszym otoczeniem, ale równocześnie większej szansy na jej utratę. Cóż, filozofia przerobiona, więc czas na konkrety. Pamiętacie jeszcze telefony komórkowe, które nie miały połączenia z Internetem? Dokładnie…  Nawet Nokia 3310 była w stanie na swój sposób połączyć się z Siecią. Jednak to nie przeszkodziło Samsungowi w stworzeniu modelu, który kompletnie nie zna świata WWW.

samsung galaxy j2 pro design internet

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Poznajcie Galaxy J2 Pro i jego specyfikację:

 • 5-calowy wyświetlacz qHD SAMOLED (960×540)
 • Snapdragon 425
 • 1,5 GB RAM
 • 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+MicroSD)
 • aparaty:
  • przód: 5 MPx
  • tył: 8 MPx
 • akumulator o pojemności 2600 mAh
 • Android Nougat

Tak, podstawowa wersja tego telefonu jest w stanie połączyć się nawet z LTE, ale w specjalnej odmianie jest pozbawiona zarówno 3G, jak i WiFi. Nie da się w żaden sposób połączyć bezprzewodowo z Internetem. To wszystko za około 600 złotych.

Zobacz też: Oto najlepsze smartfony z pierwszego kwartału roku.

Rozbój w biały dzień? Nic z tych rzeczy – ta odmiana Galaxy J2 Pro ma trafić do studentów i starszych osób. Ma preinstalowany zestaw dedykowanych aplikacji, np.: DioDict 4, czyli słownik angielsko-koreański. To też od razu zdradza, gdzie ten smartfon będzie sprzedawany. Trafi wyłącznie do Korei Południowej, ale jaki jest ogólny sens powstania takiego modelu? W tym momencie liczę na Waszą wyobraźnię.

 

źródło: SamMobile

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x