Facebook Home to dodatek, który sprawi, że na naszych pulpitach prezentowane będą wyłącznie treści publikowane na Facebooku przez naszych znajomych. Premiera aplikacji miała miejsce niedawno, a jej oficjalny debiut w Sklepie Play zaplanowany jest na 12 kwietnia.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wszyscy niecierpliwi już teraz mogą zainstalować na swoich smartfonach przedpremierową wersję Facebook Home. Należy jednak pamiętać, że jest ona wyraźnie nieskończona i niestabilna, a część funkcji, w tym interesujące Chat Heads, nie działają na tym etapie.

Jeżeli jednak nie odstrasza to Was, to możecie pobrać stąd trzy pliki APK, które zainstalują na Waszym smartfonie komponenty Facebook Home.

 

źródło: slashgear.com
Piotr Andrzejewski