HBO Go w ofercie Orange Love to całkiem ciekawa oferta

Kamil Lewicki Newsy 2018-04-13

Jak dobrze wiecie, HBO Go uwolniło się już od dostawców i nie trzeba się teraz wiązać z żadnym z nich, by móc korzystać z pełnego pakietu filmów i seriali. Czasami jednak warto zerknąć na oferty promocyjne, bo może się okazać, że nie zapłacimy ani złotówki.

HBO Go dla klientów Orange Love

Jeśli zastanawiacie się nad ofertą HBO Go bądź Orange Love, to ta okazja jest dla Was idealna. Kupując pakiet Orange Love składający się z czterech usług w skład których wchodzą Internet domowy, telewizja Orange TV, abonament komórkowy oraz telefon domowy za 99 złotych/miesięcznie bądź wybierając zestaw trzech korzyści: internetu LTE 4G, telewizji i abonamentu otrzymacie HBO Go na 12 miesięcy bez dodatkowych opłat.

Czy warto? Umowa Orange Love jest wiążąca na dwa lata. Nie oznacza to jednak, że po roku HBO Go zostanie doliczone do rachunku. Z VoD będzie można zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

Zobacz też: Bony na myjnie samochodową od Plusa!

Jeśli jesteście obecnymi klientami Orange Love, również możecie skorzystać z promocji na HBO Go. Warunkiem jest jednak dokupienie jednej z usług wyżej wymienionych lub zmiana dostępu do Internetu na światłowód.

źródło: Orange  • Dejwid

    A jeżeli ktoś jest obecnym klientem i ma wszystkie usługi a o światłowodzie można zapomnieć?

    • Michał Spiechowicz

      Jeżeli nie masz połączonego w love to możesz to zrobić. Natomiast jeśli już masz love to tylko w okresie utrzymaniowych, czyli 90 dni do końca umowyx