android p logo

Google nowymi tapetami sugeruje nazwę Androida P – swego rodzaju deja vu

Newsy

Nazwa Androida nie ma żadnego znaczenia w codziennym użytkowaniu. Jest to po prostu handlowe oznaczenie danego wydania i nic więcej, ale nie da się ukryć, że co roku wzbudza ona ciekawe przywiązanie do słodkości. Użytkownicy chętnie zastanawiają się, co tym razem wymyśli Google.  Tymczasem okazuje się, że Amerykanie sami zdradzają szczegóły, które mogłyby być równie dobrze ogłoszeniem Androida P

Zanim przejdziemy do konkretów, o co chodzi? Otóż Google na swoim profilu na Instagramie, udostępniło na tamtejszym Story tapety, które niewątpliwie witają wiosnę. Zestaw kolorowych grafik możecie pobrać z naszej galerii – wystarczy, że otworzycie interesujący Was obrazek w nowej karcie:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tymczasem, co się rzuca w oczy na jednej z tapet? Lody. Z racji, że Lollipop już był i trudno cofać się z literami to dodajmy, że jest to lód na patyku. Ten po angielsku brzmi Popsicle.

Zobacz też: Co sądzicie o iPhonie 8 RED?

Oczywiście Google bardzo często bawi się z fanami i podsuwa fałszywe podpowiedzi, więc nie wykluczamy, że podobnie może być i tym razem. Mimo wszystko zabawę w wymyślanie nazw Androida można zacząć, więc… słucham Państwa.

 

źródło: 9to5google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x