oneplus 5t

OnePlus 5T znika z europejskich sklepów – wiecie, co to oznacza?

1 minuta czytania
Komentarze

Co jak co, ale OnePlusowi trzeba przyznać, że ma specyficzne podejście do mobilnego rynku. Pomijam fakt konieczności uzyskania zaproszeń, aby kupić pierwsze modele. Do dzisiaj firma postępuje podobnie – specjalnego kodu nie trzeba zdobywać, ale trzeba liczyć się z tym, że nie dla wszystkich wystarczy aktualnie oferowanego smartfona. Niemalże wszyscy producenci tworzą swoje propozycje masowo i ewentualnie dostosowują zamówienia do aktualnej sprzedaży. Chińczycy stawiają na sztywną liczbę egzemplarzy w trakcie projektowania nowego modelu. To oznacza, że z czasem ich zabraknie. Tak też właśnie się stało z OnePlus 5T. Firma oficjalnie nas poinformowała o tym fakcie.

Sprzedaż na stronie najnowszego smartfona OnePlusa została zakończona w Europie, co też oznacza, że jego dostępność jest bardzo ograniczona. Nie kupimy go u samego producenta – możemy jedynie liczyć, że pośredniczący dostawcy jeszcze mają pochowane egzemplarze w magazynach. Wiąże się to też z wyższą ceną ze względu na dodatkową marżę sklepów. Czy jest to opłacalne rozwiązanie? Praktycznie nie, gdyż doskonale wiemy, że za niecały miesiąc pojawi się nowy i lepszy pod wieloma względami OnePlus 6. Niekoniecznie wszystkim będzie on się podobał ze względu na wycięcie w wyświetlaczu, ale z pewnością będzie wydajniejszy i lepiej wyposażony.

Zobacz też: Historia komentarzy w Sklepie Play to bardzo dobra zmiana!

Dokładna premiera OnePlus 6 zaplanowana jest na 5 maja. Wtedy też poznamy wszelkie szczegóły, ale w kwestii cen ten model nie powinien okazać się droższy od kwot, jakie sobie życzą sklepy w Polsce za OnePlus 5T. Oczywiście mowa o oficjalnej dystrybucji za pomocą strony internetowej firmy.

źródło: informacja prasowa.

Motyw