Android Oreo

Android Oreo dla kolejnych Xiaomi. Producent szuka testerów!

Newsy

Jeśli chodzi o dostępność i częstotliwość aktualizacji to Xiaomi jest jednym z najlepiej radzących sobie z tym producentów na rynku. Trwają poszukiwania testerów Androida Oreo dla kolejnych modeli. OTA bliżej niż nam się wydaje.

Xiaomi Mi 5, Mi Note 2 i Mi Mix z Androidem Oreo

China Developers Rom został dla tych modeli wydany kilka dni temu. Producent poszukuje jednak testerów Androida Oreo dla wersji Global Rom. Dokłada data premiery nie została niestety podana. Opierając się jednak na doświadczeniu i sytuacji, jaka miejsce miejsce w przypadku Xiaomi Mi 6, który betę Androida Oreo otrzymał w styczniu, a już miesiąc później pojawiło się stabilna wersja systemu możemy założyć, że tak będzie i tym razem.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Smartfonów w kolejce jest jeszcze kilkanaście. Ich aktualizacja do Androida Oreo wraz z MIUI 9.5 może przebiec jednak dopiero w trzecim kwartale bieżącego roku. W kolejce do Androida 8.0 Oreo czekają jeszcze:

źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x