Jeśli chodzi o dostępność i częstotliwość aktualizacji to Xiaomi jest jednym z najlepiej radzących sobie z tym producentów na rynku. Trwają poszukiwania testerów Androida Oreo dla kolejnych modeli. OTA bliżej niż nam się wydaje.

Xiaomi Mi 5, Mi Note 2 i Mi Mix z Androidem Oreo

China Developers Rom został dla tych modeli wydany kilka dni temu. Producent poszukuje jednak testerów Androida Oreo dla wersji Global Rom. Dokłada data premiery nie została niestety podana. Opierając się jednak na doświadczeniu i sytuacji, jaka miejsce miejsce w przypadku Xiaomi Mi 6, który betę Androida Oreo otrzymał w styczniu, a już miesiąc później pojawiło się stabilna wersja systemu możemy założyć, że tak będzie i tym razem.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Smartfonów w kolejce jest jeszcze kilkanaście. Ich aktualizacja do Androida Oreo wraz z MIUI 9.5 może przebiec jednak dopiero w trzecim kwartale bieżącego roku. W kolejce do Androida 8.0 Oreo czekają jeszcze:

źródło: Gizmochina
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.