LG trochę kazało nam czekać na tegorocznego flagowca. Zmieniano nazwę, datę premiery i uzasadnienia. Tym razem mamy potwierdzone, że nadchodzący model otrzyma słowo „Thinq” w nazwie, a jego prezentacja nastąpi już na początku przyszłego miesiąca.

LG G7 Thinq w maju

Jeśli wyjeżdżacie na majówkę, a interesuje Was flagowiec koreańskiego producenta, postarajcie się o dobry zasięg. Według najnowszych informacji LG G7 Thinq zostanie zaprezentowany 2 maja w Nowym Jorku.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Następca LG G6 ma być dostępny w kilku wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej, niebieskiej, matowym niebieskim oraz różowej. Serwis źródłowy podaje także grafikę prezentującą wygląd LG G7 Thinq w wspomnianych barwach. Nie mamy jednak pewności, co do jej autentyczności.

Zobacz też: Sprawdź, ile wydałeś w Sklepie Play

Thinq w nazwie sugeruje, że producent skupił się na rozwinięciu sztucznej inteligencji. Będzie to pierwszy smartfon LG z serii G spod szyldu Thinq. Ma się nawet pojawić dedykowany asystent. Urządzenie zapowiada się naprawdę dobrze i konkurencyjnie. Pytanie czy producent po raz kolejny nie przesadzi z wygórowaną ceną na początku sprzedaży. Na horyzoncie jawi się niebanalna konkurencja w postaci HTC U12 czy OnePlus 6.

źródło: Android Headlines
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.