g7 thinq boombox speaker

LG G7 Thinq – znamy datę premiery nowego flagowca

Newsy

LG trochę kazało nam czekać na tegorocznego flagowca. Zmieniano nazwę, datę premiery i uzasadnienia. Tym razem mamy potwierdzone, że nadchodzący model otrzyma słowo „Thinq” w nazwie, a jego prezentacja nastąpi już na początku przyszłego miesiąca.

LG G7 Thinq w maju

Jeśli wyjeżdżacie na majówkę, a interesuje Was flagowiec koreańskiego producenta, postarajcie się o dobry zasięg. Według najnowszych informacji LG G7 Thinq zostanie zaprezentowany 2 maja w Nowym Jorku.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Następca LG G6 ma być dostępny w kilku wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej, niebieskiej, matowym niebieskim oraz różowej. Serwis źródłowy podaje także grafikę prezentującą wygląd LG G7 Thinq w wspomnianych barwach. Nie mamy jednak pewności, co do jej autentyczności.

Zobacz też: Sprawdź, ile wydałeś w Sklepie Play

Thinq w nazwie sugeruje, że producent skupił się na rozwinięciu sztucznej inteligencji. Będzie to pierwszy smartfon LG z serii G spod szyldu Thinq. Ma się nawet pojawić dedykowany asystent. Urządzenie zapowiada się naprawdę dobrze i konkurencyjnie. Pytanie czy producent po raz kolejny nie przesadzi z wygórowaną ceną na początku sprzedaży. Na horyzoncie jawi się niebanalna konkurencja w postaci HTC U12 czy OnePlus 6.

źródło: Android Headlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x