BlackBerry KeyOne

Nadchodzi następca największej niespodzianki zeszłego roku

Newsy

Z roku na rok wielkie targi stają się coraz nudniejsze. Firmy przedstawiają to, co poznaliśmy dawno w plotkach. Coraz mniej zdarza się zaskoczeń, które miałyby realnie wpłynąć na mobilny rynek. Niewątpliwie najlepiej pod tym względem wypada Nokia, która skutecznie broni swoich tajemnic, w tym całych modeli. Jednak w zeszłym roku to BlackBerry wszystkich zaskoczyło. Sama firma zapewne też się zaskoczyła faktem, że ich KEYone w Sieci pojawił się kilka minut przed oficjalną premierą i przez wielu został uznany za najlepszy na MWC.

Niewątpliwie Kanadyjczykom udał się omawiany model, więc to naturalne, że w drodze powinien pojawić się następca. W międzyczasie mogliśmy przyjrzeć się odmianie Black Edition, problemom ze źle zamontowanym wyświetlaczem, który wypadał, ale KEYtwo lub KEYone 2 nadchodzi. Plotki na temat tego smartfona krążą po Sieci od początku miesiąca. Athena, bo pod taką nazwą kodową możemy spotkać następcę KEYone, nie jest nam obca pod względem designu.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Telefon, który z dużą dozą prawdopodobieństwa wyprodukuje TCL, nie będzie się drastycznie różnił od swojego pierwowzoru. Główna zmiana to podwójny aparat, który wyróżnia się na specyficznym tyle.

Zobacz też: Messenger przechodzi zmiany, które już dawno powinny zostać wprowadzone.

Athena jest też wyraźnie ciemniejszym modelem – brakuje srebrnych wstawek, co może nawiązywać do wspomnianej odmiany Black Edition. Niestety, ale w kwestii specyfikacji niewiele możemy powiedzieć. Widać, że pojawi się gniazdo słuchawkowe i USB-C, ale wnętrzności są nam obce. Podobnie, jak termin premiery.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x