ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus 6

Wyciekło pierwsze (oficjalne?) zdjęcie przedniej części OnePlus 6

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Premiera OnePlus 6 tuż za rogiem. Smartfon ten wzbudza wiele kontrowersji, o czym już nie raz pisaliśmy. Jak wiadomo od dłuższego czasu, najnowsze dziecko Chińczyków przyjdzie na świat z charakterystycznym wycięciem w ekranie, tzw. notchem.

Właśnie z tego powodu wiele osób skreśla wspomniane urządzenie z listy smartfonów do kupienia. OnePlus już jakiś czas temu chwalił się, że ich notch będzie znacznie mniejszy od tego w iPhonie X. Jeśli poniższe zdjęcie jest prawdziwe, a najprawdopodobniej tak właśnie jest, to te słowa nie były tylko marketingową gadką.

OnePlus 6

Zobacz także: Bojkot Facebooka – przyłączysz się?

OnePlus 6 będzie napędzany przez Snapdragona 845 wraz z towarzystwem 8 GB pamięci RAM. Plotki sugerują dodatkowo, że sprzęt ten będzie posiadał baterię o pojemności 3450 mAh oraz podwójny aparat 16 i 20 Mpix. Co ciekawe, w prawym górnym rogu obrazka widnieje logo DxOMark, co może oznaczać, że recenzja szóstego OnePlusa jest już w przygotowaniu. Wygląd to kwestia bardzo indywidualna, więc doskonale rozumiem wszystkie zachwyty oraz głosy pogardy. Osobiście stwierdzam, że mogło być gorzej.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy