O tym, że Xiaomi pracuje nad swoim własnym smartfonem dla graczy wiemy już od dłuższego czasu. Blackshark, bo taką nazwę będzie nosiło nowe urządzenie Chińczyków zadebiutuje już za kilka dni, 13 kwietnia.

Na szczęście jak zwykle to bywa, nie musimy czekać aż do premiery, by poznać wygląd danego urządzenia. Xiaomi Blackshark prezentuje się następująco:

Xiaomi Blackshark

Zobacz także: Przeczytaj ile przepłacasz, gdy kupujesz smartfon u operatora

Osobiście muszę powiedzieć, że na widok tego urządzenia przypomniała mi się era starych komórek. Blackshark nie wygląda ani estetycznie, ani praktycznie.

Mówi się, że najważniejsze jest w środku. W tym przypadku to powiedzenie można uznać za bardzo trafne, gdyż smartfon od Xiaomi swoją brzydotę będzie nadrabiał podzespołami. W jego wnętrzu znajdziemy m.in. Snapdragona 845 i 8 GB pamięci RAM.

Razer Phone już za kilka dni będzie musiał się zmierzyć ze swoim nowym, i w sumie jedynym konkurentem. Gdybym ja musiał wybrać któreś z tych urządzeń, to bez chwili zawahania wziąłbym sprzęt od Razera, bo jakoś nie gustuje w urządzeniach żywcem wyjętych ze znanego uniwersum Michaela Bay’a.

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.