xiaomi black shark

Tak wygląda smartfon dla graczy od Xiaomi

Newsy

O tym, że Xiaomi pracuje nad swoim własnym smartfonem dla graczy wiemy już od dłuższego czasu. Blackshark, bo taką nazwę będzie nosiło nowe urządzenie Chińczyków zadebiutuje już za kilka dni, 13 kwietnia.

Na szczęście jak zwykle to bywa, nie musimy czekać aż do premiery, by poznać wygląd danego urządzenia. Xiaomi Blackshark prezentuje się następująco:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Xiaomi Blackshark

Zobacz także: Przeczytaj ile przepłacasz, gdy kupujesz smartfon u operatora

Osobiście muszę powiedzieć, że na widok tego urządzenia przypomniała mi się era starych komórek. Blackshark nie wygląda ani estetycznie, ani praktycznie.

Mówi się, że najważniejsze jest w środku. W tym przypadku to powiedzenie można uznać za bardzo trafne, gdyż smartfon od Xiaomi swoją brzydotę będzie nadrabiał podzespołami. W jego wnętrzu znajdziemy m.in. Snapdragona 845 i 8 GB pamięci RAM.

Razer Phone już za kilka dni będzie musiał się zmierzyć ze swoim nowym, i w sumie jedynym konkurentem. Gdybym ja musiał wybrać któreś z tych urządzeń, to bez chwili zawahania wziąłbym sprzęt od Razera, bo jakoś nie gustuje w urządzeniach żywcem wyjętych ze znanego uniwersum Michaela Bay’a.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x