Virgin Mobile wprowadza nową ofertę, która rządzi

Newsy

Na rynku operatorskim wiele się ostatnio dzieje. Klienci nie potrzebują już jednak darmowych rozmów czy sms-ów. Wszystko to rozwiązują przez Internet przy pomocy takich aplikacji jak Messenger czy WhatsApp. W związku z tym potrzeba dużo gigabajtów danych. Virgin Mobile dobrze o tym wie.

Cena ta sama, giga więcej – #GIGADAJE

W ofercie Virgin Mobile na kartę mogliśmy kiedyś znaleźć propozycję #BEZLIMITU. Za 25 złotych miesięcznie zyskiwaliśmy nielimitowane połączenia, SMS-y i 10 GB Internetu. Był to bez wątpienia jeden z ciekawszych wyborów na rynku. Tym razem jest jeszcze lepiej. Dzięki #GIGADAJE również mamy bez limitu na wszystko, ale paczka Internetu to już 15 gigabajtów. 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Warto także dodać, że Virgin Mobile oferuje darmowy transfer dla takich aplikacji jak GG, Twitter, Facebook, a także Facebook Messenger.

Aktywacja #GIGADAJE jest niezwykle prosta. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy z nich opiera się na wpisaniu kodu *222*25#. Drugi to zmiana za pośrednictwem własnego konta na stronie Virgin Mobile. Gdyby 15 GB Internetu było za mało, można posiłkować się opcją 1 GB za 1 zł. Takiego zakupu możemy dokonać wpisując kod *222*25*1#. Pakiet ważny jest miesiąc.

źródło: Virgin Mobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x