Na rynku operatorskim wiele się ostatnio dzieje. Klienci nie potrzebują już jednak darmowych rozmów czy sms-ów. Wszystko to rozwiązują przez Internet przy pomocy takich aplikacji jak Messenger czy WhatsApp. W związku z tym potrzeba dużo gigabajtów danych. Virgin Mobile dobrze o tym wie.

Cena ta sama, giga więcej – #GIGADAJE

W ofercie Virgin Mobile na kartę mogliśmy kiedyś znaleźć propozycję #BEZLIMITU. Za 25 złotych miesięcznie zyskiwaliśmy nielimitowane połączenia, SMS-y i 10 GB Internetu. Był to bez wątpienia jeden z ciekawszych wyborów na rynku. Tym razem jest jeszcze lepiej. Dzięki #GIGADAJE również mamy bez limitu na wszystko, ale paczka Internetu to już 15 gigabajtów. 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Warto także dodać, że Virgin Mobile oferuje darmowy transfer dla takich aplikacji jak GG, Twitter, Facebook, a także Facebook Messenger.

Aktywacja #GIGADAJE jest niezwykle prosta. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy z nich opiera się na wpisaniu kodu *222*25#. Drugi to zmiana za pośrednictwem własnego konta na stronie Virgin Mobile. Gdyby 15 GB Internetu było za mało, można posiłkować się opcją 1 GB za 1 zł. Takiego zakupu możemy dokonać wpisując kod *222*25*1#. Pakiet ważny jest miesiąc.

źródło: Virgin Mobile
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.