[Poradnik tygodnia] Ile pieniędzy wydałeś w Google Play? Ten program Ci pokaże

Newsy

Google Play to oficjalny sklep z aplikacjami Androida, w którym pieniądze wydaje się zaskakująco łatwo – wystarczy podłączyć kartę kredytową, a następnie wpaść w zakupowy szał. Warto jednak uświadomić sobie ile środków do tej pory wydaliśmy na wirtualne programy – w tym poradniku pokażę Wam jak to zrobić. Co więcej, będziecie mogli również z łatwością sprawdzić, które aplikacje i gry zakupiliście w przeszłości.

Zobacz też: Twitter stosuje nieprzyzwoite zagrywki wobec konkurencyjnych aplikacji. 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jak sprawdzić ilość wydanych pieniędzy na gry i aplikacje?

Ilość wydanych w sklepie Google Play pieniędzy zaskakująco łatwo sprawdzić można za pomocą programu My Paid Apps.

  1. Pobierz aplikację My Paid Apps z oficjalnego sklepu z aplikacjami Androida. Program oczywiście jest bezpłatny.
  2. Uruchom zainstalowaną przed chwilą aplikację. Wymagane jest przyznanie odpowiednich uprawnień do swojego konta Google, co pozwoli na sprawdzenie informacji na temat zakupionych aplikacji.
  3. Wyświetlony zostanie interfejs programu. Na samej górze zobaczyć możemy podstawowe informacje na temat naszego konta – ogólną sumę pieniędzy wydanych w Google Play, średni koszt zakupu oraz ilość aplikacji, na które zdecydowaliśmy się wydać pieniądze.
  4. Zaraz pod paskiem z powyższymi informacjami znajduje się lista programów – domyślnie jest ona posegregowana od najdroższego zakupu do najtańszego. Klikając na daną pozycję, My Paid Apps przekieruje nas do sklepu Google Play, gdzie będziemy mogli pobrać zakupioną jakiś czas temu aplikację. Warto zajrzeć również do zakładki opcji, gdzie znajduje się kilka przydatnych funkcji.

Jak prezentuje się Wasza lista zakupów? Czy jesteście zadowoleni z faktu wydania danej ilości pieniędzy na aplikacje i gry?

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x