OnePlus 6

OnePlus 6 nie ma już przed nami tajemnic. Pojawiło się zdjęcie i specyfikacja

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

OnePlus 6 jest tuż za rogiem. Dzisiaj w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie wspomnianego smartfona, ukazujące go w całej okazałości. Niestety – wycięcie w ekranie (notch) jest tutaj obecne.

Prócz wyglądu znamy też specyfikację urządzenia. OnePlus 6 pojawi się w aż trzech wersjach – z 64, 128 i 256 GB pamięci wewnętrznej. Dostępne będą także dwa warianty o różnej ilości pamięci RAM – 6 lub 8 GB. Smartfon zostanie wyposażony w Snapdragona 845, 6/8 GB pamięci RAM oraz baterię o pojemności 3450 mAh. Na pleckach urządzenia znajdzie się podwójny aparat 16 i 20 Mpix.

OnePlus 6 wyglądem nie zaskoczy, bo jest on łudząco podobny do wielu innych smartfonów z niesławnym notchem. Poniższe zdjęcie przedstawia urządzenie z odpalonym programem AIDA64. Najprawdopodobniej jest ono prawdziwe, lecz jeśli zostało sfabrykowane, to nadchodzący flagowiec OnePlus’a i tak będzie się różnił tylko szczegółami, więc fotografia dobrze ukazuje czego możemy się spodziewać.

OnePlus 6

Zobacz także: Czy Facebook upadnie?

Oficjalna data premiery OnePlus’a 6 nie jest jeszcze znana, lecz jeśli wierzyć plotkom – smartfon zadebiutuje już pod koniec kwietnia lub w maju. Czekacie?

Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy