ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s7 edge

Samsung Galaxy S7 Edge i Nougat kontra Oreo – który jest szybszy?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Dotychczas Samsung wydał Oreo na trzy modele – Galaxy S8, Galaxy S8+ oraz Galaxy Note8. W kolejce czeka jeszcze wiele modeli i bardzo możliwe, że lada moment Koreańczycy zaprezentują swój najnowszy system kolejnym użytkownikom. Odpowiednie certyfikaty zdobyły już Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy A5 (2017) oraz Galaxy A3 (2017) z Androidem 8.0 na pokładzie. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na odpowiedni komunikat, ale czy w ogóle warto czekać?

Użytkownicy serii Galaxy S8 mają podzielone zdania, co do Samsung Experience 9.0, ale nie musi tak być w każdym przypadku. Do Sieci dostały się już oficjalne wydania Oreo dla Galaxy S7 Edge, więc jeden z YouTuberów postanowił zestawić ze sobą nadchodzące oprogramowanie z Nougatem.

Czas uruchomienia urządzenia nie jest najbardziej istotnym aspektem, aczkolwiek Oreo w tej kwestii się poprawiło. Jakby nie patrzeć to w każdym aspekcie Samsung poprawił zarządzanie mocą obliczeniową swojego 2-letniego flagowca. Wydajność zdaje się być wyraźnie wyższa, uwzględniając różnice, które wynikają z nierównego klikania poszczególnych ikon przez autora.

Zobacz też: Czy cena OnePlus 6 zwali nas z nóg?

Warto zauważyć, że Oreo dla Galaxy S7 Edge wnosi pełnoprawną wersję Samsung Experience 9.0 z Galaxy S8. Jest to niewątpliwie miłe udogodnienie i nie pozostaje nic innego, jak czekać na oficjalne wydanie stosownej aktualizacji.

Sprawdź najnowsze wpisy