ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Harry Potter Hogwarts Mystery

Szykujcie się na zabawę w magię. Harry Potter: Hogwarts Mystery z datą premiery

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy

Zapewne słyszeliście, że powstaje Harry Potter: Wizards Unite – gra bazująca na rzeczywistości rozszerzonej. Będzie to twór podobny do Pokemon Go, w którym użytkownicy zdobywają sympatyczne stworki w realnym świecie. Na podobnej zasadzie będzie działał Harry Potter: Wizards Unite. Przypomnę jednak, że to nie jedyna atrakcja, jaka czeka fanów sympatycznego magika w 2018 roku. Pod koniec ubiegłego roku oficjalnie zapowiedziano tytuł: Harry Potter: Hogwarts Mystery. Aplikacja zostanie stworzona przez Jam City, a wydana przez Warner Bros. Będzie to zatem kolejny oficjalny tytuł dotyczący popularnego czarodzieja. Na czym będzie polegał?

Zobacz także: Czas działania na jednym ładowaniu nie zachwyca w Galaxy S9

Gracz stworzy postać, która będzie studiowała w Hogwarcie przez kilka lat. Tak jak w Harrym Potterze, użytkownik będzie uczęszczał na różne zajęcia jak np. obrona przed czarną magią, czy tworzenie mikstur. W tytule znajdziemy znane z uniwersum stworzenia oraz postaci. W grze zobaczymy większość profesorów znanych z książki o słynnym czarodzieju. Co ciekawe, część aktorów grających w filmach o magiku udzieliło swojego głosu w grze, co dla anglojęzycznych fanów powinno być dodatkowym atutem.

Tytuł będzie bezpłatny, utrzymany w modelu free-to-play, ale z płatnościami mobilnymi wewnątrz gry za dodatkowe usługi. Po kilku miesiącach oczekiwania, dzisiaj w końcu poznaliśmy termin premiery Harry Potter: Hogwarts Mystery. Gra zadebiutuje na smartfonach z Androidem i iOS już 25 kwietnia. Nie omieszkam jej pobrać.

Źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy