OnePlus 6

OnePlus 6 zadebiutuje z notchem, ale na szczęście będzie można go ukryć

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Decyzja firmy OnePlus o zaimplementowanie kontrowersyjnego wycięcia w ekranie (notch) w ich nadchodzącym smartfonie rozzłościła wiele osób. Notch ma to do siebie, że niemal nikt go nie lubi, ale na szczęście to rozwiązanie jest tylko półśrodkiem i wkrótce zniknie z rynku. Chińczycy jednak nie udają, że nie widzą fali nienawiści ukierunkowanej w stronę tego rozwiązania i postanowili zaimplementować funkcję, która pozwoli ukryć nieszczęsne wycięcie.

Informacja pochodzi od dyrektora generalnego OnePlus Pete’a Lau’a, który ogłosił, że funkcja „ściemniania” zostanie wprowadzona w aktualizacji krótko po premierze OnePlus’a 6. Mimo tego CEO firmy uważa, że najlepiej jest wykorzystywać każdą dostępna przestrzeń ekranową, ale zdaje on sobie sprawę, że wielu nie podziela jego entuzjazmu.

Zobacz także: Kupując flagową Xperię, konsolę Playstation 4 Slim dostaniesz w prezencie

OnePlus jest znany z tego, że słucha swoich fanów, dlatego firma postanowiła wprowadzić wspomnianą funkcję, by każdy miał możliwość wyboru. Jest to pewnego rodzaju kompromis, ale niestety nie da się dogodzić wszystkim jednocześnie.

Źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy